2013 Dresy, mikiny, trika, čepice

08.07.2013 04:06

Pro následující sezónu 2014 chystáme nové dresy a mikiny pro všechny hráče (i příznivce) našeho oddílu. K dispozici budou nové dresy, mikiny, trika, čepice a kalhoty.

Prosím, připomínám, že do zítřka 31.10.2013 mně můžete poslat Váš výběr čísla a velikosti dresu, velikosti mikiny. Vím, že od mnohých už tyto údaje mám, ale ještě dost hráčů mně nic neposlalo. Protože dodací lhůta je asi 3 měsíce, je zapotřebí objednat tyto věci už nyní. Pokud údaje mít nebudu, pak dresy objednáme tak, aby jich bylo dostatek v každém oddílu, ale číslo už něbude takové, jaé byste chtěli....

Pro následující sezónu 2014 chystáme nové dresy a mikiny pro všechny hráče (i příznivce) našeho oddílu. Abychom zajistili vyrobení vhodné velikosti pro každého z hráčů a hráček, přečtěte si, prosím, pozorně tento článek a s případnými dotazy se obraťte co nejdříve na mne (tel: 776 007 077, marek.pomazal@chytralola.cz).

Dresy i mikiny se budou vyrábět asi 4 týdny, poté dalších 8 týdnů zabere doprava do ČR, proto je potřeba zejména u těchto dvou věcí poslat mně informace co nejdříve - tedy do 31.10.2013.

Dresy pro všechny kategorie budou modré, muži navíc budou mít i variantu bílou. Od všech hráčů ze všech oddílů potřebuji vědět velikost a číslo, které si přeje na zadní stranu dresu uvést (objednávku posílejte do 31.10.2013 SEM ve formátu: JAN NOVÁK, dres, velikost XL, číslo dresu 99). Tabulku velikostí včetně rozpisu jednotlivých rozměrů naleznete ZDE. Pokud zjistíte, že Vám vyhovují rozměry z více velikostí (třeba rukáv, protože máte delší ruce), pak zvolte tu větší velikost (napsal jsem to srozumitelně?). Materiál dresů - Micro Mesh, drobná síťovina, polyester. Dresy budeme vydávat oproti vratné kauci 300 Kč.                        

Mikiny jsou stejné pro všechny oddíly a opět si můžete vybrat vhodnou velikost v tabulce ZDE a opět mně pošlete do 31.10.2013 objednávku SEM ve formátu JAN NOVÁK, mikina, velikost XL. Materiál mikiny je polar fleece, tudíž bude vhodná i pro chladné měsíce. Cena mikiny se bude pohybovat okolo 400 Kč a stejně jako dresy budou mikiny k dispozici někdy začátkem února příštího roku (což je důležitá informace zejména pro ty nejmladší, poněvadž trochu vyrostou..., tedy ty děti, mikiny zůstanou stejné). 

Trika budou modrá s nápisem Olympia na přední straně (žlutý s bílým olemováním). Velikosti jsou standardní: XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL. Objednávku mně posílejte SEM ve formátu JAN NOVÁK, triko, velikost XL. Trika budou hotova a připravena tak do měsíce a jejich cena pro členy HomeRun Bonus Club bude 160 Kč. Obrázky triček zatím nemám, budou na stránkách v sekci OBCHOD.

Čepice jsou látkové, tmavěmodré s upínací a nastavovací přezkou vzadu s bílým olemování kšiltu. Na přední straně bude vyšito logo OB (tak jako vždy). Cena čepice pro členy HomeRun Bonus Club je 170 Kč. Obrázek čepice zatím nemám, bude na stránkách v sekci OBCHOD.

Kalhoty -  jsou již k dispozici ZDE. Vyzkoušet si je můžete na kterémkoli z tréninků u Vašich trenérů. Těm také řekněte, jakou velikost a typ požadujete - objednávky přijímají oni. Protože se budou kalhoty také připravovata na zakázku, pak je potřeba je objednat co nejdříve, i když si je budete moci kdykoli přiobjednat (což u dresů a mikin půjde letos nepůjde).

Těch informací je hodně a já jsem možná na něco zapomněl..., pokud se tak stalo, pak se obraťte s dotazem na mě nebo na Vaše trenéry (měli by vědět vše).


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608