Adam Prudil je v užším výběru reprezentace ČR

23.07.2014 05:01

V sobotu 17. a neděli 18. května 2014 pokračovala příprava širšího výběru žákovské reprezentace v areálu Eagles Praha. Program přizpůsoboval realizační tým aktuálnímu vývoji počasí, takže jen část aktivit hráči absolvovali na venkovním hřišti. 

Sobotní trénink pálky a běhu po metách pak byl přesunut do haly. Trenéři měli tentokrát za úkol vyčlenit z dvacítky uchazečů čtyři hráče do role náhradníků. Konečné rozhodnutí padlo po nedělním utkání žákovské reprezentace proti pražskému výběru Little League.
Přesto bude během nejbližší přípravné akce, tedy účasti na Českém baseballovém poháru mladších kadetů, celá dvacítka hráčů stále pohromadě. Definitivně se soupiska uzavře až po poháru žáků. Šanci obléct reprezentační dres tak mají stále všichni hráči včetně těch, kteří v některém z předchozích kol vypadli. Rozhodovat bude aktuální forma hráčů a potřeby trenérů k sestavení co nejsilnějšího týmu pro vrchol letošní sezóny - mistrovství Evropy, na kterém Česká republika obhajuje zlaté medaile.
Evropský šampionát proběhne od 8. do 11. července 2014 ve slovinské Ljubljaně, kde Češi v základní skupině postupně narazí na domácí Slovinsko, Polsko a Rusko.


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608