Blanenská Snow League U11

06.12.2015 13:15

V sobotu 5.12.  se uskutečnil druhý turnaj seriálu Blanenská Snow League, tentokrát pro kategorii U11. Turnaj byl ve znamení domácích barev, protože se na turnaj (zřejmě z důvodu svátku Sv. Mikuláše) nepřihlásil žádný cizí tým. Pořadatelé přesto dokázali postavit tři smíšené týmy z našich mladých nadějí - RED, BLUE a YELLOW.

V prvním utkání se utkali týmy RED a BLUE s výsledkem 11:4, ve druhém YELLOW a RED s výsledkem 8:6 a třetí utkání mezi BLUE a YELLOW skončilo skórem 1:8, takže celkovým vítězstvím se stal tým YELLOW. Výsledek ovšem vůbec není důležitý, protože ve všech týmech byly k vidění úžasné výkony jak v poli, na nadhozu i na pálce.

Úžasným zpestřením byla také návštěva Mikulíše s anfěly a čerty, kteří sice nejprve chtěli některé děti odnést sebou, ale nakonec přece jen rozdali mezi hráče a hráčky sladkosti za dobře odváděné výkony.

V sekci FOTOGALERIE najdete několik fotek.

P.S. Prosím všechny, kteří fotili na této akci o zaslání fotek - na e-mail fannycz@seznam.cz. Pokud máte více fotek a e-mail se vám vrátí jako nedoručitelný, pošlete, prosím fotky přes www.uschovna.cz, děkuji.

 


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608