Chvalme a hýčkejme si naši Kačku Feikovou

27.11.2014 22:33

Trenérské osobnosti v Olympia Blansko to nejsou jen "staré, dobré kádry", ale také mladé, začínající trenérské hvězdičky. A já se chci v následujících článcích u několika takových zastavit a připomenout to, co pro nás všechny dělají, a hlavně jim za to moc poděkovat.

V létě jsme se rozhodli, že do ustálených, klidných a zavedených trenérských vod vneseme trochu dravého mládí a angažovali jsme nové mladé trenérky a trenéry. A ejhle, neuběhly ani tři měsíce a ony se z těch mladých, vykulených trenérských pulců (sorry, jako) vylíhly perzóny, na které je spolehnutí, které jsou pracovité, pilné a zodpovědné.

Dnes se chci zastavit u Katky Feikové (prohlédnout si ji můžete ZDE - a jsou tam i kontakty!!!). To ona je tou nezbytnou pomocnou rukou Mirka Konvalinky, která zařídí, co je potřeba, pohladí, když se daří, povzbudí, když to zrovna nejde. Na Z-Cupu v Brně byla s týmem po oba dny od rána až do večera, dohlížela na hráče, počítala všechny mlaďochy, starala se, jestli mají všechno potřebné, jsou oblečení, jsou svlečení, jsou najezení, napití, odpočatí, rozehřátí,... a k tomu všemu ještě nahlížela do učebnic, aby se nachystala do své školy... hm...

Všiml jsem si i na standardním tréninku, že pořád vymýšlí něco nového a že ji děcka milují (takovou tou láskou desetiletého...) a že se Katka chce pořád učit něčemu novému. Moc si toho, Katko, vážíme a ceníme a máme Tě za to rádi.

V nějaké stupidní reklamě mi Sazka (či kdo) slibuje za deset kaček štěstí a vysoké výhry. Netřeba mi nic takového: já mám Kačky dvě (o Katce Hudcové to bude příště) a jsem šťastnej jako blecha a výhru mám tak velkou, že se o ni i podělím...

Fotky a obrázky Katky Feikové si můžete prohlédnout na našich stránkách na mnoha místech. Ale vsadím se, že tuhle Katčinu podobiznu jste ještě neviděli:-)

 


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608