FINAL FOUR v Blansku

18.09.2016 21:07

Česká baseballová asociace udělila blanenskému klubu Olympia Blansko obrovskou poctu v podobě svěření pořadatelství finálového turnaje Českého baseballového poháru mužů FINAL FOUR! Tento turnaj odehrají vítězové čtvrtfinále ve dnech 30.9. až 2.10. na stadionu Strawberry Field v Blansku systémem na dvě porážky. Do poháru se letos přihlásilo 21 klubů, včetně 7mi extraligových týmů. Muži A Olympie Blansko ve fantasticky odehrané sezóně nejenže slavili postup do Extraligy, ale také se famózně probojovali mezi nejlepší čtyři baseballové týmy této sezóny s triumfální účastí v nadcházejícím turnaji FINAL FOUR!

Již nyní víme, že turnaj odehrají týmy Draci Brno (dvaceti násobný mistr extraligy), Kotlářka Praha (druhý nejúpěšnější tým extraligy v posledních letech), vítěz čtvrtfinále (zatím není rozhodnuto, zda to bude Třebíč Nuclears nebo Eagles Praha) a domácí tým Olympia Blansko. Tedy špičkové týmy a to nejlepší, co je v současnosti v České republice k vidění včetně velkého počtu reprezentantů.

Náš klub Olympia Blansko přidělení pořadatelství vnímá jako velkou čest, kterou si zasloužil díky skvělé práci. V letošním roce potvrdil, že velké akce dokáže organizačně a technicky zvládnout na vysoké úrovni. Zároveň je to pro náš klub velký závazek do budoucna, který je ovšem v souladu s vysokými cíli a dlouhodobou strategií klubu.

Věříme, že široká sportovní veřejnost najde cestu na náš krásný stadion a využije nevšední příležitosti vidět špičkové sportovní okamžiky v podání nejlepších hráčů českého baseballu přímo v našem městě Blansko!


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608