Jak Míra Konvalinků k týmu přišel, změnil a zdokonalil

11.11.2014 22:01

Napsala mi dnes paní Skácelová, maminka Víti Špidly, který byl tahounem týmu do 11 roků na Z-Cupu během uplynulého víkendu. Toho, o čem píše, jsem si všiml také (byť určitě nikoli tak dokonale jako paní Skácelová) a také jsem slyšel reakce rodičů na to, co Mirek společně s dalšími trenéry s týmem našich desetiletých provedl za dobu jen o něco delší než dva měsíce.

Paní Skácelová píše:

Dobrý den,

ráda bych touto cestou poděkovala za nás rodiče Mirkovi i dalším trenérům, kteří za velmi krátkou dobu dokázali z průměrného týmu udělat tým, který se bez problému vyrovná nejlepším týmům České republiky.

Každý hráč věděl, kde je jeho místo a kam má zabíhat, co má hrát. I na pálce se nám dařilo a někteří hráči si vyzkoušeli i úlivky.

Na lavičce jsme s nadšením sledovali zápasy našich hochů a děvčat. Byly to opravdu tvrdé souboje s protihráčem o každý bod. Žádný bod jim nedali zadarmo.

I někteří trenéři z jiných týmů nevěřili svým očím, že je to ten samý tým, co hrál v minulé sezóně. ANO, je to on !!! A věříme, že bude ještě lepší.

Mirku, moc Tobě i celému týmu trenérů děkujeme !!!

(Abych trochu odlehčil) - nu, ještě pár takových emailů a budu muset zajistit papírové kapesníčky pro všechny čtenáře:)

Dovoluji si touto cestou poděkovat Mírovi a všem našim trenérům také. Velký dík ale patří také rodičům našich hráčů, protože bez nich by tohle všechno nešlo, a Olympia má ty nejobětavější rodiče, které jsem mohl poznat - běžte na jakékoli utkání hráčů do 9 nebo 11 roků a zažijete atmosféru, kdy Vám bude běhat mráz po zádech (a Kometa se může jít zahrabat).


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608