Kartičky hráčů 2015

28.03.2015 18:16

Pro letošní sezónu jsme se rozhodli po vzoru zamořských týmů vydat kartičky také pro všechny naše hráče - tedy bez ohledu na jejich věkovou kategorii.

Chtěl bych tak ocenit každého hráče a hráčku za jejich zimní přípravu, nadšení do baseballu a softballu a nabídnout jim něco, co by mohli mít na památku, ale také jako sběratelský prvek - protože si umím představit, jak budou měnit mezi sebou kartičky tak, aby měli od každého spoluhráče také tu jeho.

Kartičky mají rozměr 89x63 mm, což je světově vyráběný rozměr, budou natištěny na kvalitním papíru o hmotnosti 300 gr/m2, lesklá křída. Na lícové straně bude obrázek hráče a na zadní straně potom údaje Olympia Blansko - vzor kartičky můžete vidět níže (zatím mám hotovu kartičku Jirky Grossmanna).

Pro každého hráče bude připraveno 50 kusů "jeho" kartiček a cena za tuto sadu bude 100 Kč. Budu s tím mít docela hodně práce, proto je budu vyrábět postupně a snad je jasné, že cena kartičky obsahuje pouze její tisk.

Kartičky si můžete objednat prostřednictvím emailu ZDE, já Vám na základě této objednávky vyberu a pošlu několik fotografií, z nichž si vyberete jednu, kterou byste chtěli na kartičku umístit.

Bohužel nedokážu teď odhadout, kdy budu mít kartičky hotovy (fakt je to docela záběr na čas), do tiskárny je mohu poslat, až budou hotovy všechny. Nu, snad jsem na nic nezapomněl:)

 

      


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608