Mladí baseballisté u starosty

17.06.2016 09:15

Ve středu 15. června přijalo vedení města v obřadní síni na radnici naše mladé a nadějné baseballisty z Olympie Blansko. Slavnostní přijetí bylo milým poděkováním za vzornou reprezentaci města Blanska na největším evropském turnaji v kategorii U10 SuperCup Praha 2016. 
Ten se konal ve dnech 3. - 5. června a náš tým si z něho odvezl, po pouhých dvou prohrách, remíze s finalistou soutěže a cenných vybojovaných vítězstvích i nad zahraničními reprezentacemi Maďarska a Běloruska, cenu za vynikající 10. místo. 
Děti na radnici čekalo opravdu úžasné a zasloužené přivítání. Poděkování za reprezentaci města, skvělé výkony a chvályhodné nadšení v krásný sport, kterým baseball rozhodně je, si děti vyslechly z úst starosty Blanska Ivo Poláka. Dětem pogratuloval rovněž místostarosta Jiří Crha, který vyzdvihl význam úspěšné sportovní reprezentace města v jeho samotné propagaci a šíření dobrého jména. 
A že se kluci a Kačka z Olympie Blansko snažili!!!  Všechna čest! Když tým Olympie na SuperCupu ve svém pokřiku zvolal "Odkud jsme? Z BLANSKA!!!" bylo to jistě slyšet daleko za plotem hřiští na Tempu!  
Z rukou představitelů města děti obdržely krásné památeční listy na setkání se starostou a pak už nezbývalo nic jiného než poděkovat za vřelé přijetí a milé překvapení a vrhnout se na zmrzku a dort, který dětem vedení města nechalo připravit.

Tým "SuperCup" si určitě odnáší nádherný zážitek a krásnou vzpomínku. 
Děkujeme z celého našeho vřelého baseballového srdce panu starostovi Ivo Polákovi za jeho podporu před, v průběhu i po skončení SuperCupu a jeho úžasný a vstřícný přístup, který není samozřejmostí, ale o to více potěší. 
A děkujeme také panu místostarostovi Jiřímu Crhovi za podporu a motivující ocenění našich baseballových nadějí a hlavně radostí!

Heja heja OLYMPIA :)))


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608