Pojďte si to vyzkoušet sami

30.08.2015 22:02

Máte doma nebo v rodině hráče/hráčku baseballu nebo softballu? Sedáváte na tribuně a řvete na ně, kam to, proboha, hází, ten balón? Nebo aby se, panebože vrátili na metu a šlápli ji? Nebo proč ten míč nechytili? Nebo proč se, ježíš, nekoukají na ten balón, když pálí?

Pokud jste odpověděli ANO alespoň na dvě z výše uvedených otázek, potom je sobota, 19.9.2015 právě pro vás, ale asi hlavně pro vaše ratolesti, které se v tento den můžou koukat na vás, jak vám to na tom hřišti jde, a řvát z tribuny na VÁS, kam to, proboha, házíte a proč neběžíte?!

Olympia Blansko v sobotu 19.9.2015 v 15 hod. pořádá 1. ročník rodičovského a příbuzenského slowpitche (slowpitch - čtěte /sloupič/, není to sprosté slovo, význam ZDE :) ) Přijďte si určitě zahrát, kdy budete mít zase takovou šanci si vyzkoušet stát proti opravdovému nadhozu, chytat "z luftu" míč odpálený daleko do zadního pole? Možnost občerstvení v naší hospůdce nebo mezi starty na pálce, odvážnější i mezi metama, dobrá nálada, super parta lidí, prostě fajnový den. Vybavení nutné ke hře možno zapůjčit na hřišti, ale ať vás děti klidně doma vybaví, pro celé Blansko toho zase nemáme. :)

Nenechte si to ujít ani vy, ani vaše ratolesti, a přifrčte na Strawberry Field!

Další info blíže k akci......


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608