Příprava rozhodčích na sezónu 2014

17.07.2014 04:42

Brněnští rozhodčí nezahálejí a podobně jako jejich pražští kolegové se připravují na nadcházející baseballovou sezónu. 9. března se prostory Brněnské Baseballové Akademie otevřely pro rozhodčí a ti tak mohli naplno využít nabízených prostor.

Čtveřice rozhodčích ve složení: Miroslav Konvalinka, Martin Rumler, Ondřej Beneš a Pavel Podhájecký absolvovala pod vedením zkušeného rozhodčího Jiřího „Carlose“ Kroupy  trénink, jehož součástí byla správná mechanika na domácí metě a dále pak vyhlašování nadhozů.

Coby nadhazovači posloužili Vojtěch Papež, Václav Jukl a Lukáš Janíček, nadhozy chytal za domácí metou František Vašourek. Všem mockrát děkuji za jejich pomoc!

Počínání mužů v modrém snímala po celou dobu tréninku kamera. Každému rozhodčímu tak bude zaslán videozáznam jejich vlastní strikezóny a rozhodčí tak bude mít šanci odhalit případné chybky ve svých rozhodnutích.

Trénink byl zúčastněnými rozhodčími hodnocen velmi kladně a protože mají chuť dále na sobě pracovat, rozhodl jsem se uspořádat další trénink v Brně a to v neděli 23.3. opět v prostorách brněnské akademie.

Začátek bude předběžně opět v 15:00, ale přesný čas doladíme podle přihlášených rozhodčích. Účast na tréninku přislíbil kromě Jiřího Kroupy také další velezkušený rozhodčí, Tomáš Adamec.

Kromě opětovné práci na vlastní strikezóně pod dohledem zkušených rozhodčích a kamer absolvují rozhodčí navíc také přednášku a speciální trénink týkající se problematiky zakázaných pohybů nadhazovače (BALKů) 
Na rozhodcovský trénink se můžete hlásit již nyní ZDE, těšíme se na Vás!

 

Video ze školení:


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608