Softball - Ženy vybojovaly medaili

11.06.2018 07:59 | Petra Voet

O víkendu zavítal ženský tým Olympia Blansko do Brna na Kraví horu, kde brněnské Dračice hostily 2. turnaj 3. české softballové ligy žen. Tým složený ze základního kádru byl doplněn našimi hostujícími posilami z Třebíče a po dva dny se v úmorném vedru a dusnu bojovalo.

V úvodním utkání v sobotu dopoledne proti ostravským Arrows, které vedou tabulku, se skóre zastavilo na 11:6 pro Arrows, ale nebýt dvou směn před střídáním nadhozu, kde nás, Arrows hodně rozpálily, mohl být zápas snad i trochu dramatičtější.

Jako další nás čekaly pardubické Pasos, které jsme zdolaly 5:3.

Poslední zápas dne nás čekal až 18:30 večer, kdy jsme po nečekaně vyrovnaném zápase a zcela vyčerpány celodenním vedrem vyhrály nad domácími Dračicemi 4:3.

Tímto jsme se dostaly do boje o finále, které jsme v neděli dopoledne musely, bohužel, přenechat kunovickým Snails, se kterými jsme hrály také velice vyrovnaný zápas, ovšem Snails v poslední směně dvěma dlouhými hity do zadního pole dotlačily 2 body, na které jsme již nedokázaly v dohrávce odpovědět. To znamenalo vítězství pro Snails 5:3.

Poslední utkání turnaje nás čekalo odpoledne proti Cats Brno, které začalo s mírným zpožděním kvůli počasí - pár hromů a blesků, přeháňky, které provázely celý zápas. V něm jsme Cats s přehledem poslaly na čtvrté místo vítězným skóre 10:0.

Olympia Blansko na tomto turnaji přesto, že má nyní v řadách kromě základu i nové či "staronové" hráčky, získala 3. místo.

Za 2 týdny se ženy vydávají na 3. ligový turnaj do Pardubic.

 

 

nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608