Trenérské kliniky během zimy

03.10.2016 19:20 | Ivoš Kučera

Níže uvádím v plném znění zvací dopis Romana Lipavského, organizátora tradiční Horské baseballové kliniky. V letošní zimní přestávce přibude ještě nová klinika pro začínající trenéry, ať už z řad aktivních či bývalých hráčů nebo rodičů. Případní zájemci ať mě kontaktují. Za sebe mohu všem doporučit. (Ivo K.)

 

 

Přátelé -  kamarádi,

letošní krásné babí léto nám neuvěřitelně prodloužilo radost z pobytu na našich hřištích a zvýšilo možnost vylepšit naši kondici a herní dovednosti. No, nic ale netrvá věčně a sluníčko postupně vystřídaly myšlenky, co dál v příští sezóně.

A snad právě v této oblasti bychom vám velice rádi pomohli.

Protože se každý rok snažíme vyjít vašim podnětům a požadavkům vstříc, připravujeme na letošní zimu a jaro ne jednu kliniku, ale rovnou dvě. Vyslyšeli jsme vaše požadavky a kromě tradiční Horské baseballové kliniky vám nabídneme 1. ročník tzv. startovací kliniky – oficiálně Rookie coaches clinic.  

Termíny, místo:

  1.  20. – 22. 1. 2017    Ostružná pod Ramzovským sedlem v Jeseníkách              17. ročník   HORSKÁ BASEBALLOVÁ KLINIKA

Již tradiční sestava organizátorů pro vás chystá opět Horskou baseballovou kliniku, která se letos ponese na české vlně. Letošní rok byl plný významných baseballových akcí a turnajů a my oslovíme co nejvíce trenérů a koučů, kteří se na těchto akcích podíleli. Kromě tradičního času a místa bude zachován i systém rozdělení přednášek pro zkušené trenéry a ty, kteří působí v baseballu teprve krátce.

 

  1.  17. – 19.3.  2017    sportovní areály Litomyšl (východní Čechy)                         1. ročník   ROOKIE COACHES CLINIC (startovací klinika)

Letos poprvé připravujeme pro začínající trenéry a trenéry mládežnických kategorií speciální kliniku, která bude zaměřena na přípravu nových trenérů s možností získání akreditované 3. trenérské třídy. Přednášky a praktické tréninky budou doplněny spoustou důležitých informací pro přípravu koučů a asistentů trenérů, kteří začínají pracovat s týmy na mládežnických úrovních (vhodné i pro rodiče baseballistů).

Co nebude chybět: praktické tréninky, psychologie dětských kategorií, příprava tréninku, první pomoc, fyzická příprava, vedení tréninku ve spolupráci s hlavním koučem, hry na stmelení kolektivu, pestrost tréninku a mnoho dalších.

Celá klinika se odehraje v překrásné starobylé Litomyšli ve východních Čechách. Podíváte-li se na mapu, zjistíte, že toto město je téměř uprostřed republiky. Je to lokalita výborně dostupná po silnici i železnici pro týmy z Čech i Moravy. Podařilo se nám zajistit velmi hezké ubytování a stravování na moderním internátu jedné místní střední školy uprostřed nádherných sportovních areálů (bazén, hřiště, tělocvičny, sauna – vše dostupné do 5 min chůze).

Protože je pro všechny týmy důležitá i ekonomická stránka těchto školení, budeme se snažit vyjednat a zachovat stejné cenové podmínky jako v minulých letech.

Na programu v současné době pracujeme s několika předními trenéry a kouči   a konečnou verzi, včetně možnosti přihlášení vám předložíme na stránkách HBK. Nové stránky vytvoříme i pro první ročník, tzv. startovací kliniky v Litomyšli. O spuštění stránek vás budeme informovat e-mailem.

Už teď se na vás všichni moc těšíme a přejeme si, aby letošní kliniky byly stejně úspěšné, jako ty předchozí.

Za všechny pořadatele se na vás těší Roman Lipavský


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608