Velikonoční víkend v Olympii

27.03.2016 19:36

Naši hráči se o víkendu zúčastnili několika různých turnajů. Jak jsme už včera informovali, baseballový A tým bojoval na tradičním pražském turnaji 1. jarní homerun v Praze Krči. Po prvním dni po 3 zápasech měl bilanci 3 vítězství. Dnes čekali "Áčko" dva účastníci loňské extraligy Eagles Praha a Tempo Titans Praha. Bohužel muži nedokázali na včerejší výkony navázat a podlehli domácím Orlům 4:3 (nadhazovači Konvalinka, Havlíček) a posléze i Titánům z Tempo Praha 5:1 (nadhazovači Procházka, Blažek, Hrubý). I tak se ale muži předvedli ve velmi dobrém světle a celkově skončili na turnaji na 3. Místě.

Část softballistek se v sobotu vyjela na poslední turnaj seriálu Little League. Jako nejlepší tým všech tří turnajů v kategorii Major byl vyhlášen tým Reds, v jehož barvách nastupovaly Denisa Jasioková, Kateřina Kinclová a Veronika Vlachová. Pozadu ovšem ve svých týmech svými výkony nezůstaly ani Denisa Jasioková, Jana Petříková, Martina Titlová a Klára Vlachová.

A nesmíme zapomenout ani na naše mladé baseballové naděje z kategorie U9, kteří na finálovém turnaji Winterleague v neděli soupeřili o konečné umístění s celky Oilers Hodonín, Třebíč Nuclears a Draci Brno. Před tímto turnajem se dělili o celkově drzuhé místo s Třebíč Nuclears za prvními Draky z Brna. Ve svém prvním vystoupení podlehli Drakům Brno 12:3. V dalších zápasech už ale nezaváhali a porazili třebíčské Nuclears 10:4 a hodonínské Oilers 22:5. V tak nakonec obsadili druhé místo.

Fotogaleri softballistek ZDE


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608