Zastupitele zajímá Váš názor (najednou)

30.09.2014 17:16

Je před volbami a zastupitelé a státní úředníci se mohou přetrhnout, jen aby nám ukázali, jak moc je zajímá naše blaho. Jsem zastáncem toho, aby se sport a politika nikdy nemíchaly, ale baseball v Blansku je stále opomíjeným sportem, ačkoli má stejný počet aktivně sportujících členů jako blanenský fotbal, a to jsou dva největší sportovní oddíly v Blansku.

Věděli jste, že malí fotbalisté dostávají zdarma bagetku, když jedou na zápas, byť je to nejkratší možná vzdálenost? Věděli jste, že oddíl kopané je dotován 10x více než baseball? a Věděli jste, že si musíme všechno zajistit a zaplatit sami, zatímco fotbalisté dostanou zdarma kopačky? 

Věděli jste, že je v Blansku asi 40 aktivních kuželkářů, ale město jim koupilo dráhy za 3 miliony?

Já sám nevím, jak to změnit - jediná cesta je neustále působit na zastupitele, aby konečně začali brát náš sport vážně a uvedomili si, kolik práce děláme sami, kolik jsme toho udělali a kolik reprezentantů jsme vychovali. A hlavě: kolik dětí si díky baseballu a softballu našlo volněčasový program.

Pokud Vás tedy mohu poprosit, vyplňte následující dotazník, který rozeslal městský úřad, ZDE

Je to dotazník anonymní, vyplňte, co chcete, jen do poznámky napište, že byste si představovali větší podporu baseballu a softballu.

A já Vám za to moc děkuji...


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608