Zavírák 2018

19.10.2018 13:09 | Radka Sitarová

Už zítra na Strawberry field proběhne slavnostní ukončení letošní sezony "Zavírák 2018"!
 

V sobotu 20. října proběhne na hřišti slavnostní zakončení sezony v rámci již tradičního „Zavíráku“. Tímto bychom velmi rádi pozvali všechny baseballové přátele, hráče, trenéry a samozřejmě i rodiče a fanoušky!

Náš společný den začne v 10.00 hod jako obvykle programem pro děti, které kromě oblíbeného hledání pokladu čekají i další disciplíny založené na baseballových dovednostech – hod na cíl, přesná pálka, zamotaný běh, slalom s plnou lžičkou nebo hod frisbee na Bunting terče. Od rána bude k dispozici také stanoviště s pistolí měřící rychlost hodu.

Poté budou připravena oblíbená Derby o poháry a medaile!

Bunting Derby – ulívání na terče, které se bude konat od 11.30 hod na hřišti A, a to ve dvou kategoriích:
10 - 15 let
15 let a víc

Děti do 10 let budou mezitím soutěžit ve "Stativ Derby" na dětském hřišti.

HR Derby - ve 13 hod začne na hlavním hřišti HR Derby, kam se již v průběhu tohoto týdne kvalifikovali 4 nejlepší z kategorie mužů. Novinkou je HR Derby pro kadety, starší žáky a softballistky!

Děti budou mít na D také svou soutěž v home runovém běhu "cikcak" na způsob finské obdoby baseballu Pesäpallo. Takže pálky s sebou!!!

Před zlatým hřebem programu, kterým bezesporu HR Derby bude, si uděláme ještě milou společnou fotku na památku, takže klubové oblečení vítáno!

Od cca 15.00 hod se začne na hřišti B hrát Slowpitch, který bude k dispozici všem, kdo si chtějí zkusit odlehčenou a zábavnou formu baseballu, takže opět srdečně vyzýváme rodiče a fanoušky!

V případě dobré konstelace, hezkého počasí a příjemné nálady bude navečer u B hřiště ohýnek na špekáčky. Takže, kdo chce, buřty s sebou.

Po celou dobu bude pro Vás nachystán svařák, čaj a pro velký úspěch také kotlíkový gulášek!

Nesmírný obdiv sklidily minulý rok také naše drahé maminky za úžasné dobroty, které připravily na společný stůl. Takže maminky, nebo i tatínci, šikovné dcerušky, babičky, budeme moc rádi, když přinesete nějakou pochoutku, na které si potom společně smlsneme.

Hospoda bude otevřena.

 

Těšíme se, že si opět společně užijeme super den venku na hřišti!!!

 

 

 


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608