Ženy bez vítězství

17.05.2016 08:39

O víkendu proběhlo v areálu Olympie Blansko druhé kolo 3. ČSLŽ - divize východ. Hrací systém byl stejný jako v prvním kole - každý s každým ve skupině a play-off, utkání bez omezení času na 6 směn.

V prvním zápase nastoupily proti družstvu Žraloci Ledenice B, kterému podlehly i přes HOMERUN Petry Voet 7:3. V dalším duelu proti Snails Kunovice B se nám dlouho dařilo držet vyrovnané skóre. Do tie-breaku po 6 směnách jsme šli za stavu 7:7 a skvělou pálkou jsme dokázali dotlačit domů dalších 7 doběhů. V dramatické dohrávce soupeřky přidaly 4 doběhy a díky našim chybám v obraně při dvou autech naplnily všechny mety. GRAND SLAM nebývá často k vidění, tentokrát ale dopomohl Kunovicím k vítězství. Konečný stav 15:14. 

Poslední místo ve skupině nám do cesrty postavilo Spectrum Praha. Také tento zápas byl velmi vyrovnaný až do poslední směny, kdy jsme do dohrávky nastupovali s jednobodovým náskokem. Pražačky nás však dokázaly přetlačit a otočit skóre ve svůj prospěch 9:8

Závěrečný zápas proti Pikes Praha v neděli dopoledne byl od začátku opět vyrovnaný, po druhé směně jsme dokonce vedli 10:6. Naše soupeřky dokázaly ve čttvrté a páté směně přidat po 4 bodech, na vož jsme dokázali odpovědět pouze dvěma doběhy, takže se po třetím autu v poslední směně na ukazateli skóre ukázal stav 14:12 ve prospěch Pikes Praha.


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608