Časové milníky dějin Olympia Blansko

26.06.2014 19:22

V této kategorii článků budete moci nahlédnout postupně do bohaté a velmi úspěšné historie našeho sportovního klubu, který v roce 2013 slaví 25 let své existence. Zdokumentovat čtvrt století baseballu v Blansku není ani v době počítačů vůbec jednoduché. Olympií  za tu dobu prošla téměř tisícovka lidí z Blanska a okolí. Snad v jednotlivých kapitolách najdou všichni, kteří s klubem dlouze, krátce či od jeho zrození až dosud žili, alespoň malý záblesk nebo vzpomínku na to, co s baseballem prožili.

Dva bývalí hráči už nejsou mezi námi. Ivan Sedlák a Marcel Šušna. Možná, že signál ze Strawberry Field doletí i mnohem výš, než jsou satelity, a ti dva tam někde nahoře budou vědět, že jejich bývalí spoluhráči na ně při pohledu do baseballové historie nezapomněli.

Jako úvodní kapitolu si dovolím zařadit dopis od Jany Řehákové-Pokorné, který nám zaslala k dvcetiletému výročí založení. Myslím, že žádný článek v novinách ani pořad v televizi o našem klubu nedokázali říct víc, jako tento dopis.

Ještě bych Vás chtěl všechny požádat o pomoc při shánění historických materiálů. Pokud máte novinové výstřižky, fotky atd., pošlete je prosím na email ZDE.

      

      

      

      

 


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608