2013 Nadstavbová část - 11 vítězství pro A-tým

07.07.2013 06:04

Skvělého výsledku dosáhli muži pod vedením Natálie Gorodkové v nadstavbové částti Českomoravské ligy - 11 vítězství a jediná porážka je nádherné vysvědčení.

Včerejším vítězným double (12:1 a 4:1)ve Frýdku-Místku zakončila Olympia Blansko své účinkování v letošní sezóně. Na hodnocení je ještě brzy, ale už nyní mohu napsat, že posledních dvanáct zápasů se nám povedlo nad očekávání.

V prvním utkání začla na nadhazvacím kopci - jako již tradičně - Miroslav Konvalinka. Házel výborně, o čemž svědčí 4 strike-outy. Dalších 9 outů zasadila do soupeřova srdce naše spojka Zdeněk Kocman ve spolupráci s první metou Jiřím Šustalem.

Ve druhém zápasu se nám už tak dobře na pálce nedařilo, přesto jsme vítězství v posledním maši sezóny uhájili díky nadhazovacím výkonům Štěpána Havlíčka a Zdeňka Kocmana

Je skvělé, že náš A-tým s nejnižším věkovým průměrem mezi všemi se dokázal v nadstavbové části prosadit tak výrazně. Je skvělé, že se roční práce každého z hráčů začala ukazovat a to trénikové úsilí přineslo ovoce. A Je skvělé, že Natálie Gorodková věděla, co dělá, měla svůj cíl a za tím celou dobu šla.

A já se už těším na příští jaro! 


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608