A-tým opět blíž play-off

28.05.2015 10:13

Olympia Blansko – Orlice Choceň 7:2, 6:4

 

A-tým mužů pokračuje ve výkonech, které drží naše šance na účast v play-off otevřené. V důležitém dvojzápase s Chocní získal dvě vítězství a posunul se již na třetí místo v tabulce.

V úvodním zápase odvedl tradičně výborný výkon na kopci Mirek Konvalinka, jeho snaha byla od počátku podpořena dobrou útočnou hrou Olympie a výsledkem bylo vítězství 6:2.

Na pálce se dařilo zejména Lošťákovi, Z. Jelínkovi, Kolářovi a Navrkalovi.

 

Ve druhém zápase se představil na domácí straně na nadhozu Aleš Blažek a stejně jako před týdnem v Praze předvedl velice spolehlivý výkon a hostům za 8 směn povolil pouze jediný bod.

Pálkařsky se ve druhém zápase prosazovali zejména Farkaš, Kolář, Kostka a Havlíček. Nádherným zákrokem se v zadním poli prezentoval Lošťák. Jediná komplikace nastala v deváté směně, když domácí defenzíva nepodpořila střídajícího nadhazovače Michala Kohoutka a umožnila hostům získat tři body a zdramatizovat zápas. Nakonec zápas ukončil na kopci Jakub Kostka.

 

Dvě vítězství posunuly Olympii ve vyrovnané tabulce na třetí místo. V neděli 31.5.2015 (tradičně ve 13 a 16 hod.) se hraje v Blansku další důležité dvojutkání s Hlubokou, která je v tabulce těsně za Olympií, takže opět přijďte kluky podpořit!


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608