A-tým proti Jablonci

24.07.2014 04:35

V neděli přivítal tým mužů na domácím hřišti tým Blesku Jablonec. Olympia měla hostům co odvracet, V Jablonci jsme 2x prohráli. Navíc poslední tři víkendy jsou pro nás vlastně již zápasy play-off, protože pro jistotu postupu do vyřazovací části, musíme z posledních 6 zápasů pět vyhrát. 

Olympia - Blesk Jablonec 12:10 

Do prvního zápasu nastoupili nejlepší nadhazovači obou týmů, Kocman a Šafařík, dal se očekávat kvalitní zápas. Opak byl pravdou, obrany obou týmů se předháněli v neuvěřitelných zkratech a vypadalo to, že hlavně domácí tým v zápase nechce vyhrát. Ve druhé směně hosté poprvé skórovali 0:1, domácí odpověděli mohutným náporem 4:1, pak začaly úřadovat obrany a po chybách hosté dva body a domácí opět 4 a utkání se zdálo být za stavu 8:3 po 4 směně rozhodnuto. V páté domácí defenzíva opět posunula hosty zpět do zápasu 8:6. Skóre bylo celou dobu jako na houpačce, po osmé směně se však zdálo, že je rozhodnuto 12:8 pro Olympii. Nicméně závěr v režii domácí obrany byl doslova infarktový. Hosté snížili na 12.10 a obsadili všechny mety. Pak však domácí konečně zahráli třetí aut a udrželi naději na postup do play-off.  V domácím dresu odházel 8 směn Kocman a pálkařsky se dařilo Konopiskému. 


Olympia - Blesk Jablonec 5:7 

Druhé utkání přes divoký začátek vypadalo dlouho poklidně. V dresu Olympie házel Konvalinka, za Jablonec veterán Chlup. Domácí obrany v první směně opět chybovala a hosté dvakrát skórovali. V dohrávce první směny domácí naplnili všechny mety a podařilo se jim vyrovnat. Poté se skóre zastavilo a teprve 5-7 směně Olympia přidala vždy po bodu a za stavu 5:2 vypadalo, že je rozhodnuto. Následovala však kombinace chyba, šťastný singl a trojmetový odpal, to vše na nula autů a rázem bylo 5:4 a běžec na třetí metě. Na ulívku hosté vyrovnali. Olympia nedokázala bodovat a rozjetý Jablonec utkání rozhodl dalšími dvěma body v deváté směně. 

V celkové tabulce Olympia s bilancí 11-11 drží 4 místo před Sabatem díky lepším vzájemným zápasům. Nicméně Sabat v posledním kole jede k doublu na hřišti beznadějně posledních Domažlic, Olympia k jistotě musí dvakrát vyhrát v Třebíči.


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608