A-tým smírně na SaBaTu

24.07.2014 04:18

V neděli odehrál A-tým mužů dvojutkání na hřišti Sabatu Praha. V prvním utkání nastoupil za Olympii na nadhazovacím kopci Zdeněk Kocman. Po divokém úvodu na obou stranách bylo skóre 2:2, postupně však Olympia získávala převahu a Kocman, který tentokrát bojoval s kontrolou i nepřízní hlavního rozhodčího, držel domácí v odstupu. Po 7. směně vedla Olympia 7:3  a Kocmana a vystřídal Jakub Kostka. Ten začal dvěma volnými metami, které domácí využili k zisku dvou bodu, následně však utkání dovedl k výhře hostů 7:5. 

V druhém utkání využili domácí naprosté nekoncentrovanosti hostujícího týmu v první polovině polovině zápasu a postupně se i díky množství chyb v poli ujali vedení 10:3. Ani mohutný nápor v závěru nepomohl hostům otočit skóre a tak odešli poraženi 10:8. Na kopci utkání za Olympii odházeli Miroslav Konvalinka a Michal Prudil, několika dlouhými odpaly se prezentovali Zdeněk Kocman  a Zdeněk Jelínek... 

Díky tomu, že vedoucí Hluboká dvakrát prohrála v Jablonci a Třebíč, která si z Draků půjčila amerického nadhazovače Wilsona Lee, dvakrát porazila Frýdek, jsme se propadli v  neúplné tabulce na čtvrté místo. 


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608