A-tým získává další double

24.07.2014 04:05

Další dvě cenná vítězství našich chlapů, tentokráte nad třebíčskými Nuclears.

V prvním utkání domáci tým, který měl k dispozici pouze deset hráčů, vedl na kopci Zdeněk Kocman. Jak už je u něj dobrým zvykem, jeho výkon byl naprosto dominantní a za 8 směn umožnil soupeři pouze dva body... Domácí od začátku udávali tempo a rozhodující úder přišel ve čtvrté směně, kdy Olympia zaznamenala 5 bodů a zápas prakticky rozhodla, konečné skóre zápasu bylo 7:2 a mimo vynikajícího Kocmana předvedl velice slušný výkon Jirka Šustal na pozici catchera. 

Druhý zápas odstartoval na kopci Jakub Kostka a předvedl spolehlivý výkon. V šesté směně předával kopec Michalu Prudilovi s luxusním náskokem 9:2. Toho v šesté směně vůbec nepodrželo naše pole, které vyprodukovalo sérii chyb a výsledkem bylo snížení na 9:6, v zápětí však domácí opět zatlačili na pálce, zvýšili na 13 :6 a zápas tím rozhodli. Korekce hostů v deváté směně na 13:8 už na výsledku nic nezměnila. 

Olympia s přehledem Třebíč dvakrát porazila a s největší pravděpodobností ji vystřídá v tabulce na druhém místě..... Příští týden v neděli jedou hráči Olympia do Prahy, kde se utkají se Sabatem.

Obrázky z utkání si můžete prohlédnout ZDE


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608