Nabitý víkend našich mužů

24.07.2014 04:34

O víkendu měl A-tým Olympie nabitý program. V sobotu cestoval přes celou republiku do dalekých Domažlic, kde odehrál dva zápasy ČML a v neděli přivítal na svém hřišti mistrovské Draky, v rámci utkání ČBP.

Wolfs Domažlice - Olympia Blansko 4:12, 2:19 

V prvním utkání nastoupil na kopci Mirek Konvalinka. V začátku Olympia dvakrát skórovala, domácím se podařilo dvoubodovým homerunem vyrovnat. Následně však hosté svým soustavným tlakem v útoku přidávali bod za bodem a utkání vyhráli poměrem 12:4. 
Do druhého utkání vedl Olympii na kopci Michal Prudil, který podpořen dobrou hrou v poli nedovolil domácím prakticky nic. Hosté opět začali dvěma body hned v první směně, následně přidávali po bodu, definitivní rozhodnutí přinesla šestá směna, kdy ofenzivní smršť Olympie totálně rozložila domácí obranu a ani dvojité střídání nadhozu nezabránilo hostům v tom, aby 12x skórovali. Konečný výsledek 19:2 ve prospěch Olympie. Za zmínku stojí několik pěkných zákroků Lošťáka na spojce, zejména nádherný double play po ose Lošťák - Kocman - Němec. Pálkařsky se ve výborné formě prezentoval Zdeněk Jelínek. Tyto dvě výhry přerušily šňůru pěti porážek Olympie a dostaly náš tým zpět do hry o play-off. Nyní jsme na čtvrtém místě s bilancí 10-10. Před sebou máme double proti Jablonci v Blansku v neděli 6.7. od 13.00 a základní část zakončíme 12.7. dvojzápasem v Třebíči. Vše máme ve vlastních rukou, pokud se nám ze čtyř zápasů podaří třikrát zvítězit, nebudem v tabulce hůře než čtvrtí, což je jistota play-off. 

Olympia Blansko - Draci Brno 1:16 

Trošku jiná káva čekala Olympii v neděli. Oproti sobotě hrála Olympia bez Kocmana, Konvalinky, Z.Jelínka, Konopiského a zraněných Šustala a Bartáka. Draci nenechali nic náhodě a mimo dvou hráčů, přijeli v plné sestavě. Na kopci se představili zámořští hráči Jeremy Filipek a Karl Malecek, na jednu směnu se mezi ně vklínil Sobotka. V line-upu hostů nechyběl nejlepší pálkař extraligy Alexander Derhak. Pálkařská síla hostů se projevovala od první směny a Draci zaznamenávali bod za bodem. Blanenští nadhazovači Blažek, Kostka a Farkaš se snažili, ale Draci byli nad jejich síly. Konečný výsledek 1:16 ve prospěch Draků.


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608