Naši muži prohráli dvakrát s Frýdkem - Místkem

24.07.2014 04:31

Muži Olympia Blansko odehráli dva zápasy na hřišti v Ostravě proti týmu Klasik Frýdek Místek. Spíše by se slušelo říct proti extraligovému týmu Arrows, protože v dresu domácích nastoupilo šest hráču, kteří letos nastupují v extralize.

Naprosto nepochopitelné je to, že ve FM hostuje dvojice hráčů národního týmu ČR Čech a Drong, kteří jsou v Arrows Ostrava společně s dalším reprezentantem Malíkem trojicí nejvytíženějších hráčů, přesto naše soutěžní řády umožňují tuto nesmyslnou situaci. Tito hráči také víceméně utkání rozhodli, Čech odpálil ve čtvrté směně po předchozí chybě v poli na dva auty dvoubodový homerun a následně se hra Olympie sesypala a na dva auty jsme obdrželi další tři body. Drong na nadhozu držel náš tým v odstupu. Přes snahu v závěru jsme již výsledek pouze korigovali na konečných 5:9. 

Druhé utkání bylo kopií toho prvního. Mladý tým Olympie psychicky neunesl situaci, v obraně po katastrofálním výkonu vnitřních polařů, nezahrál ty nejzásadnější situace. V útoku nedokázal naopak dostat domácí pod soustavnější tlak, navíc se od něj odvrátilo i štěstí, protože poměrně značné množství tvrdě trefených míčů končilo přímo v rukavicích domácích polařů. Když už se zdálo, že se hosté nadechují k útoku, zastavil je vynikajícím výkonem Čech v dresu Arrows. Výsledkem byla zdrcující porážka 1:11. 
Jediným hráčem, který v dresu Olympie snesl přísnější měřítko byl David Farkaš, který se prezentoval slušnou pálkařskou formou, bohužel zůstal zoufale osamocen....

Tyto dvě porážky Olympii značně komplikují situaci v boji o první čtyři místa, která zaručují účast v play - off. 


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608