Olympia Blansko : Blesk Jablonec 8:12, 6:3

04.07.2015 22:15

Minulou neděli přivítala Olympia v posledním domácím dvojzápase v základní části druhý tým tabulky Jablonec. Blesk je v poskládám ze zkušených starších hráčů, kteří dohromady tvoří jednoznačně nejsilnější pálkařský line-up v ČML.


V úvodním zápase proti sobě nastoupili Mirek Konvalinka a hostující Bouček s bilancí 8 vítězství proti jedné porážce. Utkání bylo velice dlouho vyrovnané a rozhodující okamžiky nastaly na konci páté a začátku šesté směny. Nejprve domácí za stavu 1:3 nevyužili situace 2. a 3. obsazená meta s jedním autem a po bežecké chybě nabídli hostům dvojaut. Hosté následně v útoku odpálili homerun a domácí obrana se po sérii chyb rozsypala a umožnila hostům odskočit na 1:8 a tím de facto rozhodnout zápas. Olympia ještě bojovala, nicméně na více než na korekci závěřečného výsledku to nestačilo. Pálkařsky se v utkání dařilo trojici Kolář, Navrkal a Němec.


Ve druhém utkání na kopci nastoupili Kuba Kostka za domácí a veterán Chlup v dresu Jablonce. Domácí hned v úvodu přivítali Chlupa sérií zdařilých odpalů a výsledkem bylo vedení Olympie 5:0 po první směně. A pak už rozjížděl své galapředstavení proti silnému line-upu Jablonce jakub Kostka.Až do začátku deváté směny držel nejen čisté konto, ale rovněž velice vzácný tzv. no-hitter, To znamená, že do třetiny deváté směny za podpory spoluhráčů v poli neumožnil hostům zdařilý odpal. Teprve v deváté směně se hostům podařilo po volné metě odpálit dvojmetový odpal a po následné chybě v poli upravit skóre na konečných 6:3 pro Olympii. Pálkařsky v obou zápasech exceloval Navrkal, který z 8 startů předvedl 7 zadřilých odpalů.


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608