Olympia - Sokol Hluboká 6:5, 14:16 / A-tým

03.06.2015 11:04

A tým mužů o víkendu přivítal v důležitých zápasech loňského vítěze soutěže, tým Hluboké. O důležitosti obou zápasů svědčila skutečnost, že Hluboká přijela v naprosto plné sestavě, což na jejich venkovních zápasech nebývá zvykem.

 

V prvním utkání proti sobě stanuli na kopci zkušení Kocman a Šťastný. V první polovině se více dařilo domácím a vybudovali si díky dobrému útoku slušný náskok 6:1. V závěru zápasu, kdy Kocmanovi ubývaly síly a domácí obrana se dopustila několika chyb, hosté zápas zdramatizovali a snížili na 6:5. Utkání doházel vítězně v domácím dresu Blažek.


Druhé utkání se změnilo v obrovskou přestřelku a přetahovanou. Utkání začal Aleš Blažek, kterému se však nedařilo držet hosty a ti dostávali domácí defenzívu pod tlak. Výsledkem bylo skóre 1:8 v polovině třetí směny. Pak však na kopec přišel Mirek Konvalinka a tlak zastavil, naopak domácí kontrovali v útoku a postupně otočili skóre až na 12:8 a 14:11 ve svůj prospěch. V důsledku několika zaváhání v obraně však postupně nechali hosty nejen vyrovnat, ale i otočit výsledek ve svůj prospěch na konečných 14:16.

 

Pálkařsky se v domácím týmu dařilo Němcovi, Jelínkovi, Kolářovi, Kostkovi, Havlíčkovi, Bartákovi a Navrkalovi. Obrana si však tento víkend vybrala slabší chvíli a nadhazovače příliš nepodpořila.

 

Doufejme, že tato zbytečná porážka nebude  náš tým stát účast v play-off.

 

O dalším víkendu náš tým zajíždí do Ostravy, hrát proti Frýdku-Místku.


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608