Report A-týmu z Chocně

30.08.2015 13:42

Poté, co nám bylo odloženo utkání s Domažlicemi, požádala o odložení zápasu i Choceň. Protože se už nedostává termínů k odkládání zápasů, bylo utkání přeloženo na středu 26.8. od 18.00 v Chocni, jako double na 2x7 směn. Nezvyklé, ale možnost pro náš tým si vyzkoušet večerní zápas před pohárem s Technikou na domácím hřišti. Olympia dohrává podzim prakticky z povinnosti, protože šance na pád do baráže je již pouze teoretická, před Domažlicemi máme náskok 10-ti vítězství, takže stačí jedna výhra a pro tuto jsme si jeli do Chocně.

Orli - Olympia 12:6

Olympia sice po kombinaci hitů Bartáka a Z. Jelínka vedla 1:0, ale v dohrávce první směny se domácí zhurta pustili do Mirka Konvalinky a po sérii odpalů byl stav 5:1 pro domácí. Ti přidali další dva body ve třetí směně a v poklidu vedli zápas k vítěznému konci. Olympia kontrovala v šesté směně a snížila na rozdíl dvou bodů 6:8. Domácí však v dohrávce šesté opět zabrali a po několika hostujících chybách odskočili na konečných 6:12 z pohledu Olympie. V dresu hostů výborně pálili Barták a Z. Jelínek, kteří zaznamenali po třech odpalech. Na kopci se jako druhý nadhazovač představil poprvé v A-týmu Karel Brychta.

Orli : Olympia 9:12

Druhé utkání zahájil na kopci Jakub Kostka. Olympia začala útočně a ve druhé směně vedla 3:0, pak však po sérii volných met domácí otočili na 4:3, ve  třetí hosté srovnali a v páté pořádně zabrali a i díky trojmetovému odpalu Brychty při plných metách skórovali 7x a vedli 11:4. Po výpadku Tomáše Jelínka na kopci však domácí opět snížili na 11:8. Utkání do vítězného konce pro Olympii doházel David Farkaš. Pálkařsky se dařilo Mirkovi Konvalinkovi (4 odpaly), Navrkalovi a Brychtovi (po 3 odpalech). Utkání končilo takřka o půlnoci a Olympia se tímto vítězstvím definitivně vyhnula baráži. V neděli se představí na domácím hřišti proti Sabatu Praha.

Držíme palce!


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608