2013 Nejmenší Olympané zahájili přípravu

09.07.2013 04:11

Malí baseballisté ve věku 5-7 let sehráli svůj první „velký“ turnaj v Hrotovicích u Třebíče. Základ blanenského týmu tvořili většinou šestiletí kluci, kteří se ve velké hale o rozměrech 55mx45m  zpočátku trochu ztráceli. Hned v úvodním utkání však ukázali, že baseball už hrát umí a porazili mladé hráče Třebíč Nuclears 11:9.  V dalších zápasech, proti většinou o rok starším soupeřům, střídali lepší okamžiky se začátečnickými chybami. Celkové třetí místo v turnaji, je však rozhodně velkým povzbuzením do další tréninkové práce.

Fotogalerii z turnaje si můžete prohlédnout ZDE

Druhý přípravný, halový turnaj sehraje přípravka Olympie 8. prosince dopoledne v Blansku. Zápasy se uskuteční v nově zrekonstruované hale na Údolní. Zájemci o baseball z řad dětí se mohou přijít podívat na své vrstevníky a případně se přihlásit u trenérů Olympie Blansko.  Blanenský baseballový klub má v současnosti tři týmy přípravek pro děti ve věku 5-10 roků. Zahrají si tedy všichni zájemci.

Další prověrkou pro mladé baseballisty bude potom 13 .- 15. prosince již 23. ročník Vánočního turnaje, který tradičně pořádá Olympia ve spolupráci se ZŠ Salmova v tělocvičnách školy. 


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608