2012 Junioři vezou z Ostravy výhru

26.06.2012 20:56

Arrows Ostrava - Olympia Blansko  8:7, 2:12

Obě utkání se nesla v duchu zlepšeného výkonu blanenského týmu. V úvodní směně  prvního zápasu šli po jedné chybě a několika odpalech ostravští do hrozivého vedení 5:0. Olympia jako odpověď naplnila mety při 0 autech, ale neskórovala. To se nakonec ukázalo jako rozhodující pro konečný výsledek. V následujících směnách pálkaři  Blanska vytvářeli soustavný tlak na obranu Arrows a dokázali často bodovat. Chyběl však pověstný kousek štěstí. Ve vypjaté koncovce zápasu nadhazovač Ostravy dokázal utkání zavřít dvěma strike auty při obsazené 2. a 3. metě.

Blanenští  dokázali přenést svůj útočný styl hry i do druhého utkání. Hned v úvodní m inningu skórovali dvakrát. Pak soustředěným výkonem přidávali doběhy v každé směně. Za stavu 7:1 v páté směně coach Ostravy vystřídal svého ten den nejlepšího nadhazovače Satoriu. Pálkaři Blanska nepodcenili pomalejšího nadhazovače a  nepropásli příležitost vyhrát desetibodovým rozdílem.

Celý tým blanenských juniorů je třeba pochválit za zlepšenou útočnou hru. Především správný výběr nadhozů na pálce. I obrana zahrála velmi dobře. Výborný výkon nadhazovačů  Konopiského a Šustala  podpořili dobrou hrou i zadáci Kabeš a Jedla. Ve vnitřním poli hráli Ševčík 3B, Komprda SS, Kupka M.2B, Prudil a Šustal 1B. V zadním poli Farkaš, Puškáš, Jedla a Konopiský. Chyběli zranění Lošťák, Podrabský a Němec. Se školou na exkurzi byli Kupka D. a Barták.

Poděkování za dopravu do Ostravy patří p. Komprdovi a manželům Ševčíkovým.


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608