2012 O výsledku rozhodly první 3 směny

26.06.2014 20:50

Olympia Blansko - Hroši Brno  2:12

Úvodní dvě směny nadhazoval za Blansko Barták. Jeho rychlé nadhozy se sklonem byly účinné, soupeř je nedokázal dobře kontaktovat. Bohužel, příliš mnoho volných met a dvě chyby v poli znamenaly šest doběhů pro soupeře. Ani David Kupka, který nastoupil na kopec v následujícím inningu, neměl dobrou kontrolu nadhozů. K tomu další dvě zaváhání polařů a Hroši si připsali další čtyři doběhy. Další nadhazovači (vzhledem k dalším utkáním o víkendu se střídali v rychlém sledu po cca 15-20nadhozech), kteří šli v pořadí Farkaš, Šustal, Konopiský, Jedla, dokázali v následujících 4 směnách držet útok soupeře na uzdě a dovolili Hrochům jen dva body.

Hra na pálce Blanenských se o něco zlepšila oproti minulým dvěma kláním, ale ke spokojenosti je stále daleko. Ubylo strikeoutů, hráči dokázali častějí míč kontaktovat do hry. Tým se stále potýká s problémem lepšího výběru nadhozů k odpálení. Ševčík odpálil krásný triple, Kupka D. a Komprda double. Ale celkový počet hitů 5 v utkání na vítězství stačit nemůže.

Na většině hráčů je vidět nerozehranost na pálce v utkáních. U řady z nich  však chybí taky větší počet švihů v tréninku.

Kromě výše jmenovaných hráčů Olympie v utkání nastoupili ještě Kabeš a  Kupka M.

Kromě Jardy Němce (šk.exkurze), chybělo několik hráčů pro zranění – Lošťák, Podrabský, Prudil.

Zatímco Podrabský a Lošťák nebudou hrát vzhledem k závažnosti zranění ještě dlouho, Prudil nastoupí pravděpodobně už v úterý 1.5. v Ostravě. 


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608