Mladší kadeti na Techniku nestačili

23.07.2014 05:09

Naši mladší kadeti včera sehráli utkání s Technikou Brno. Bohužel, jsme na ni nestačili a prohráli 2:17.

Přitom první směna byla tak nadějná, stav byl 1:2. Výborně odpálil Vojtěch Pomazal, kterého přivedl domů svým odpalem Adam Prudil.

Vojta Pomazal na nadhozu ukončil první směnu po 18 nadhozech, což byl skvělý vstup, který podpořil svým výkonem na pozici catchera Vojta Fabík. Nicméně, naše druhá směna v poli byla katastrofální - nechali jsme padnout 4 outy ze vzduchu díky chybám v zadním poli a náš nadhazovač ukončil směnu až po 50 nadhozech.... Chyby v zadním poli, nesoustředěnost některých na správný okamžik, to byly příčiny našeho propadu ve druhé směně.

Na nadhazovací kopec se postavil Adam Prudil a svým výkonem nijak nezaostal za výkonem svého předchůdce. Utkání jsme tak nějak dohráli, o výsledku bylo rozhodnuto.

Musíme zlepšit výkon na pálce, protože včera byli schopni odpálit pouze Adam Prudil, Vojtěch Fabík a Vojtěch Pomazal, což je žalostně málo. 

Za včerejší výkon nemohu pochválit nikohojiného než jmenované, všichni ostatní naši hráči předvedli výkon plný chyb a jakoby zcela zapomněli, že baseball jsou šachy, u kterých musím vědět předem, co chci a musím udělat.


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608