Mladší kadeti napotřetí smírně s Technikou

24.07.2014 04:26

V sobotu se naposledy utkali naši mladší kadeti s brněnskou Technikou. Jednou porážkou a jedním vítězstvím se konečné skóre uzavřelo na 3:4.

Oslabeno tři hráče základní sestavy (chyběli Vojtěch Fabík, Ondřej Trávíček a Martin Petlach), posíleni o tři žáky (Adam Prudil, Tomáš Potůček a Jakub Štreit) nastoupili jsme k závěrečným bojům play-off prot Technice Brno.

V prvním zápase začal nadhazovat Vojtěch Pomazal a po prvních třech směnách se zdálo být vše skvělé, přestože za brněnské nadhazoval nebezpečný Martin Regner. Stav byl vyrovnaný 6:6 a vypadalo to, že bychom mohli vítězství získat. Ale ve čtvrté směně jsme vyrobili snad všechny možné chyby, které je schopen tým v poli udělat, nechali jsme Vojtu na nadhozu příliš dlouho a soupeř 15 doběhy stanovil konečné skóre na 6:21. Nicméně několik pozitiv jsme si z tohoto utkání přinesli - na pozici catchera se poprvé uvedl Dominik Kopecký a vedl si téměř dokonale, neudělal žádnou chybu a výborně si rozuměl s nadhozovačem.

Celý druhý zápas odházel Tomáš Fišer a hrál skvěle. A najednou to šlo: ve druhé směně jsme odskočili a náskok šesti bodů jsme udrželi až do konce - 16:10 pro naše chlapce. Vojta Pomazal se blýskl oběhovým home-runem, když odpálil po zemi prudký míč až k zadnímu plotu. Adam Prudil perlil na jedničce a začalo se nám dařit i na pálce.

Jihomoravský přebor jsme tedy zakončili na pátém místě - asi jen těžko bychom mohli chtít více v nejtěžší možné konkurenci ve srování s ostatními oblastními přebory. Zápasy bolestně odhalily naše slabiny, víme, na čem pracovat a pro příští sezónu máme docela slibný vstup.

Obrázky z utkání si můžete prohlédnout ZDE


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608