Mladší kadeti s Technikou opět smírně 1:1

24.07.2014 04:07

Mladší kadeti Olympie dnes sehráli další dva zápasy play-off JMOP s Technikou Brno. A po jedné porážece a jednom vítězství je průběžný stav 3:2 ve prospěch Techniky. Závěrečná utkání se odehrají v sobotu 7. června na Strawberry Field.

Skvěle se do statistik zapsal Dominik Kopecký prvním svým home-runem, který poslal do přilehlých zahrad.

V prvním utkání jsme drželi krok do třetí směny, v níž se soupeř odpoutal na rozdíl 4 bodů, který jsme již nedokázali stáhnout. Nicméně až na několik dílčích chybiček jsme utkání odehráli bez jakýchkoli větších pochybení. Krásný odpal Vojtěcha Pomazala, kterému do home-runu chyběl tak jeden metr, tradičně spolehlivá práce Adama Prudila na první metě, Vojtěcha Fabíka na metě třetí - to byly okamžiky, jež potěšily naše duše. Vojtěch Pomazal na nadhozu odvedl dobrou práci s drobnou krizí ve druhé směně, ale dokázal se z potíží vylízat s jediným bodem soupeře.

Ve druhém utkání začal na nadhozu Vojtěch Fabík, vedl si skvěle. Dobrými odpaly našich žákovských posil, Jakuba Štreita a Tomáše Potůčka, obětavou prací Ondřeje Trávníčka a Adama Prudila,  přehledem Vojtěcha Pomazala na pozici catchera a prakticky bezchybnou činností v zadním poli jsme se dopracovali k uklidňujícímu náskoku, který jsme udrželi až konce utkání.

Statistiky z obou utkání si můžete prohlédnout ZDE

Fotografie z utkání si můžete prohlédnout ZDE

 

Za stavu 2:3 v náš neprospěch přesouvá se play-off ke svému závěrečnému dějství na naše hřiště - v sobotu 7. června zde odehrajeme rozhodující bitvy. Přijďte, prosím, naše kadety v tomto boji povzbudit!


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608