Mladší kadeti s Technikou smírně 1:1

24.07.2014 04:01

Mladší kadeti Olympia Blansko dnes odehráli dvojutkání s Technikou Brno a připsali v sérii první vítězství.

Přestože to ráno vypadalo na katastrofu, nakonec jsme si užili. Když se ráno dostavilo ve stanovenou dobu pouze 9 hráčů, myslel jsem, že jsem ve špatném snu.

V prvním utkání nadhazoval Vojtěch Fabík a házel velmi dobře, na půldruhé směny jej v závěru vystřídal Vojtěch Pomazal. Bohužel jsme se opět nevyvarovali fatálních chyb v poli, kterých soupeř dokázal efektivně využít. Tam nás čeká ještě spoustu práce. Jistota na první metě, Adam Prudil, dělal víc, než bylo v jeho silách. Co však bylo velmi potěšitelné, byla naše práce na pálce - k našim stěžejním pálkařům se přidal výborně Vojta Fabík, který dvakrát skvěle odpálil prudce do zadního pole. Utkání jsme prohráli 8:13, ale vzhledem k sestavě to nebylo až tak marné.

Ve druhém utkání nastoupil v našem týmu mladičký Jiří Grossmann, který si dnes odbyl velkou prémiéru mezi mladšími kadety. A byl hráčem velmi platným - dva doběhy a zejména chycený aut v zadním poli, to jsou výborné Jirkovy zápisy v dnešním utkání. Na nadhozu začal Tomáš Fišer a podal velmi spolehlivý výkon, poslední dvě směny takticky s přehledem doházel Adam Prudil, který si tak mohl vychutnat poslední nadhoz v tomto utkání a vítězství 15:10.

Celkově: k našim třem základním pilířů PFP (Prudil, Fabík, Pomazal) se přidalo další F v podobě Tomáše Fišera a dalo tak základ možnému pevnému sdružení opor PPFF:)

Obrázky přidám co nevidět a najdete je ZDE


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608