Český baseballový pohár mladších žáků / U9

25.05.2015 11:49

Český baseballový pohár mladších žáků do devíti let pro oblast Moravy odstartoval v sobotu 23. května 2015 každoroční sérii oficiálních turnajů České baseballové asociace. Na třebíčskou Hvězdu dorazila šestice týmů, aby se systémem každý s každým utkala o první letošní pohár ČBA.

I tuto akci doprovázely dovednostní soutěže Masters. V nich naše U9 obsadily celkové 3. místo. Nejlepších individuálních výkonů dosáhli Filip Hedl v hodu výkonem 31,2 m, který byl celkově druhý. Adam Altrichter a Lukáš Burget skončili časem 15,1 s na čtvrtém místě v oběhu met. Velmi potěšilo i třetí místo v týmové souhře časem 27 s.

V turnaji se nám už výsledkově tolik nedařilo. Úvodní zápas s Třebíčí, který začínal už v 8.40 nás zastihl rozespalé a odehráli jsme ho jakkoliv, jen ne dobře. V druhém utkání s Frýdkem-Místkem jsme se po úvodních chybách probrali až v závěru. Náš tlak vrcholil v dohrávce poslední směny za stavu 8:9 v náš neprospěch. Plné mety a jeden aut. Ale další chyba, tentokrát běžecká, nám vzala vítězství, které bylo na dosah. V utkání s Draky jsme i přes porážku podali asi nejlepší výkon. V klidu jsme porazili Ostravu. V posledním,  vyrovnaném utkání s Pipas Brno jsme už nedokázali zmobilizovat síly a bojovat o vítězství. Páté místo odpovídá předvedenému výkonu, ale umíme hrát lépe.

Velké poděkování patří rodičům, kteří v hojném počtu vytvořili týmu skvělé zázemí a ve zmoklém turnaji byli našemu týmu opravdovou oporou.


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608