Mladší žáci bojovali do posledního dechu

23.09.2014 19:26

První podzimní den nastoupili mladší žáci ke svému dalšímu zápasu série o 5. místo jihomoravské oblasti. Již teď mohu prozradit, že souboj to byl velmi vyrovnaný. Před poslední směnou jsme prohrávali 1:3. To nás však nezlomilo a podařilo se nám domů dotlačit důležité dva body.

Velkou zásluhu na tom má i Valentina Bernátová. Ta ve svém prvním zápase v životě hned v prvním startu odpálila nádherný odpal, který byl zdaleka nejlepší v celém zápase, a to na obou stránách. Byl tvrdý a rovný. Právě takové odpaly jsou statisticky nejúčinnější. Sice skončil přímo v rukavici spojky, ale dostali jsme obranu Techniky pod tlak a vyrovnali. V další směně jsme bohužel obdrželi dva body, na  které jsme nedokázali dostatečně zareagovat.

Odcházeli jsme tak poraženi 3:5, ale neměli jsme se zač stydět. Chyby se našly a je stále co zlepšovat, důležitý krůček správným směrem jsme učinili. Za pochvalu rovněž stojí šikovná hra Jirky Grossmanna či dobrá práce Ivoše Vránka a Alexandry Kučerové. Teď nás čeká vrchol sezóny v podobě mistrovství republiky v coachballu, které se koná již tento víkend v Praze.

Obrázky z utkání si můžete prohlédnout ZDE (díky Viki Grossmannové)


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608