Mladší žáci zahájili sérii zápasů o 5. místo

17.09.2014 09:00

   Dnes mladí baseballisté odehráli zápas Jihomoravské oblasti o 5. místo proti Technice. První směna se nám vůbec nepovedla, a to jak na pálce, tak v poli. Naši ovšem nesložili zbraně a hned v další směně se nám podařilo po několika pěkných odpalech obsadit mety. Kýžený bod jsme však nezískali. V obraně jsme poté hráli bezchybně a nedovolili tak brněnským ani jeden doběh. 

   V dalších směnách jsme v útoku tlačili, nicméně ukazatel stále zobrazoval na naší straně nulu. Technika ovšem přidávala body a konečné skóre se tak zastavilo na 11:0 ve prospěch domácích. Ačkoliv výsledek vypadá hrozivě, většinu zápasu jsme byli naprosto rovnocenným soupeřem. Za práci na catcherovi chválíme výborně chytající Janu Petříkovou, hezkými zákroky se blýskli Šimon Kohoutek či Alexandra Kučerová a svou práci v zadním poli dokonale zvládl Honza Altrichter, který zahrál to, co bylo žádáno – zastavil míč a rychle ho dostal do vnitřního pole.

   Druhé utkání bude mít krátký komentář. Hned v úvodu přišla bouřka s přívalovým deštěm, který proměnil hrací plochu v jeden velký bazén. Zápas byl proto přerušen a posléze ukončen. Proto jsme se dohodli na odehrání v úterý 23. září v 16:30 u nás v Blansku. Pokud vyhrajeme (hraje se totiž na dva vítězné zápasy), budeme hrát vzápětí v 17:30. Přijďte povzbudit naše hráče!

   Jak jednou řekl jeden moudrý muž: “Každý člověk dělá chyby, ale jen hlupák u nich zůstává.“ Proto se z našich nedostatků musíme poučit a příště se jich vyvarovat. Nelze očekávat, že hned další zápas bude dokonalý, ale krůček po krůčku se musíme každý, a tedy i celek, zlepšovat. 

   Fotogalerii z utkání i tropického deště si můžete prohlédnout ZDE


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608