2012 Slowpitch setkání legend

27.06.2012 09:45

Slowpitch zápas "skoro veteránů" (i když ne všichni se za veterány opravdu považují nebo tomu chtějí věřit) blanenského baseballu a softballu proběhl v neděli, 23. září 2012 na hřišti Strawberry Field na Sportovním ostrově Ludvíka Daňka. Sešlo se více než 20 hráčů a hráček - někteří hráli, jiní fandili nebo "radili", ale úplně všichni mají jedno společné - lásku k tomuto sportu.

Objednali jsme si úžasné počasí, hřiště bylo nachystané, tekuté občerstvení vychlazené, prostě vše připraveno na parádní sportovní výkony. A že jich taky bylo - dvoumetové odpaly byly samozřejmostí, dokonce se i "slidovalo" (skluz na metu), někteří hráli tak obětavě, až jim z toho krvácel nos, jiným zase praskly kalhoty, no prostě nasazení bylo stoprocentní! (viz. fotografická příloha)

Počítá se s tím, že by se tyto slowpitchové zápasy staly pravidelnym setkáním lidí, kterým baseball nebo softball přirostl k srdci. Neboť se blíží zima, další takové setkání zřejmě bude až na jaře, pokud ale o této hře něco víte, nebo lépe, i jste ji někdy hráli, určitě se ozvěte, ať Vás na jaře můžeme pozvat mezi nás. Kontakt: softballistky@email.cz

Všichni, co jsme se sešli, se už teď těšíme na další setkání a zde je dokumentace, jak to asi vypadalo ...

Obrázky ze setkání blanenských legend si můžete prohlédnout ZDE


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608