3. turnaj softballistek

24.07.2014 04:32

Naše holky o víkendu vyjely opět do Prahy, tentokrát pro změnu na hřiště Joudrs. Byly nalosovány do skupiny D, kde se měly utkat s Dvorem Králové, Chemií – Kotlářkou a Stormsem Řepy. Zrovna na Storms si holky dělaly zálusk, že by mohly Storms porazit, ale ten se na poslední chvíli odhlásil, stejně jako Pákistán (kde holky nedostaly nakonec vízum) a v sobotu ráno se odhlásily pro malý počet hráček také Přírodní vědy Praha.

Tudíž vznikl úplně jiný rozpis jednotlivých utkání, než který byl původně namyšlen, takže místo v 10 hodin ráno hrály holky první zápas až ve 13:30 hodin s Kotlářkou, proto mohly vyjet z Blanska o tři hodiny později. Nicméně ani delší spaní jim nestačilo na lepší výkon, takže je Kotlářka porazila 17:0 a o dvě hodiny později také skóroval Dvůr  Králové 16:0. Naše děvčata stále nestačí svojí pálkou na rychlé nadhozy většiny nadhazovaček ostatních týmů. A vzhledem k tomu, že se nám zranila naše nadhazovačka Markétka Gregorová a z týmu odstoupila Jolana Kučerová, tak jsme přišli o 2 nadhazovačky. Veronika Břoušková, která má problémy s loktem také nadhazovat nemohla, takže musely všech 5 utkání (jedno utkání jsme si přidaly, když nás vyzvala Wroclaw, která hrála v sobotu jen jeden zápas, vzhledem ke skreči s PV Praha) odházet naše dvě nadhazovačky – Anetka Sehnalová a Natálka Břoušková. Předvedly bezvadné výkony, ale bohužel to na zkušené pálkařky našich soupeřek nestačilo.

V neděli jsme se utkaly s Radotínem, kde byla hra o hodně vyrovnanější, nicméně nakonec nás udolaly pro několik chyb v poli 8:2. Navíc se hrálo na umělém povrchu, takže i skluzy na metách byly velice bolestivé.

Poslední naše nedělní utkání proběhlo s Dračicemi Brno, kde byla naše pálka nejpodařenější, ale i přesto byl jejich útok daleko agresivnější, takže utkání skončilo 12:2. V tomto zápase se zranila i naše druhá nadhazovačka Natálka Břoušková, takže zbytek utkání musela doházet Anetka Sehnalová.

I tak jsme ale odjížděly s úsměvem na rtech, protože jsme si kvalitně zahrály a nejvíce zkušeností sbíráme hrou!


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608