Kadetky na Šnečím turnaji

17.02.2015 08:14

Včera jsme informovali o účinkování našich kadetek v projektu Senior Little League. Ale nebyla to jediná sportovní akce, které se naše děvčata zúčastnila. Pořadatelem 1. kola Moravské ligy dívek byli tentokrát Snails (Šneci) Kunovice. TJ Olympia nemá kompletní tým kadetek, ale našim děvčatům nabídli ostravští Arrows hostování v jejich dívčím týmu, který tuto soutěž hraje a bude také hrát některou z celostátních lig kadetek (podle výsledků na kvalifikačním turnaji začátkem dubna). Tentokrát se za Olympii Blansko s ostravskými dívkami zúčastnila pouze Monika Smetanová.

V prvním zápase ostravské Šípy narazili na Pantery z Trnavy (s ženským týmem se bude v Moravské lize žen potkávat i ženský tým Olympie). Arrows nedali Panterům šanci a porazili je lehce 8:1. Domácí postavili dva týmy – Snails Black a Snails Yellow, přičemž prvně jmenovaný byl druhým soupeřem Arrows. Zápas skončil nerozhodně 17:17. Z Třebíče přijeli Nuclears s týmem, který jako jediný dokázal Arrows porazit ve vzájemném duelu 9:4. Další dva zápasy se školním týmem Hroznová Brno a druhým domácím týmem SnailsYellow dopadly opět ve prospěch Arrows Ostrava s výsledky 15:2, respektive 18:7.

Konečné pořadí: 1. dělené místo Nuclears Třebíč a Trnava Panthers 9 bodů, 3. Arrows Ostrava 8,5 bodu, 4. Hroznová Brno 7 bodů, 5. Snails Yellow 6 bodů, 6. Snails Black 5,5 bodu.


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608