2013 a bušíme a bušíme a bušíme...

27.06.2013 12:20

  Od loňských Vánoc, v naprostém utajení, ukryta v útrobách zimního stadionu schází se revoluční pálící buňka našich chlapců, kteří za svitu jediné žárovky vedeni heslem o těžkém osudu na cvičišti tlučou pálkami do nadhazovaných míčů tenisových, aby tak získali cenný technický náskok před ostatními.

   A tak jak Maxim Gorkij četl po nocích za odlesku Měsíce v nastaveném měděném talíři, i tito náruživí pálkaři scházejí se dvakrát týdně, aby si zvýšili tréninkové dávky, jenž ocení za několik týdnů v rámci soutěžních zápasů.

   Pod vedením Mirka Konvalinky odpalují Adam Prudil a Vojta Pomazal míček za míčkem, nehledíce přitom na podmínky téměř spartánské. Zima, šero a žádný divák - to věru není nic potěšujícího.... Nedbajíce nepřízní bez řečí se střídají a různými cvičeními se chystají na zteče s brněnskými, třebíčskými a jihočeskými mladíky, kteří jistě již nyní prahnou po nějakém tom strike-outu.

   Zhlédněte, prosím, několik fotografií nepříliš valné umělecké hodnoty, které však poměrně zdařile dokumentují podmínky, za nichž amatérský sportovec snaží se dosíci Olympu.

     

      

 


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608