2013 Další zápasy žáků

28.06.2013 14:42

Dnes (4.5.2013) žáci nastoupili proti Sokolu Hluboká a naprosto upřímně: dnes podali nejlepší výkony, které jsem kdy od nich viděl.

Navzdory dvěma porážkám je na místě vyzdvihnout kolektivní výkon (střídačka žila s těmi na pálce tak usilovně, že se vyplašené blanenské ptactvo asi dlouho nevrátí), výborný výkon všech pálkařů a zlepšený výkon v poli.

Na druhé straně se musíme zlepšit v nadhozu - stále máme potíže s trefováním strike zóny, což vnímám jako výzvu pro nejbližší tréninky.

Během prvního zápasu se k nám připojili Adam Prudil s Jakubem Gregorem, kteří bojovali ve Znojmě s přípravkou, a na výkonu teamu to bylo znát.

Druhý zápas jsme nastoupili v nejsilnější možné sestavě a vítězství jsme si zasloužili, přesto prohra o jeden bod v poslední směně asi chvilku bolet bude...

Výborní dnes byl Ondřej Trávníček na pozici catchera, na pálce opět excelovali Vojtěch Pomazal, Adam Prudil, Ondřej Šebela. Adam s Vojtou vždy poslali domů běžce na metách a Vojta si navíc drží vynikající osobní statistiku 0,99999 (kterou si lehoulince pokazil posledním odpalem, při němž byl zachycen na první metě).

Skvělé je, že stále více rodičů se přijde podívat na výkony svých robátek a že je tedy dneska bylo slyšet:-).

Kluci, dneska jste se nám moc líbili!

 

 


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608