2013 Vojta byl také na lyžích

27.06.2013 10:54

Hrdina plný síly a odhodlání vyrazil společně s rodiči (dost nudné...) směrem k moravským Beskydům, aby tam okouzlil místní děvčata svými skoky vplavmo. 

První dny zápolil úspěšně se sněhovou pokrývkou a tamní šuhajové jen s otevřenými ústními dutinami sledovali rekovo počínání při nájezdu na skokánky, odrazy, lety a dopady Vojty na beskydský sníh.

Nic netrvá věčně a tak se i beskydští chasníci dočkali - třetího dne lehce po obědě upadl náš hrdina při skoku do zbaběle ukryté sněhové muldy, aby v ní následně zanechal celou svoji lyžku, přičemž tělo zdatného lyžaře pokračovalo směrem vpřed. Výsledkem takové dopadu bylo poraněné koleno, s kterým Nebojsa ještě chvíli ležel na sněhovém podkladu, sbíraje dostatek sil na cestu dolů. Ostatní lyžaři totiž jen projížděli bezohledně okolo, aniž by nabídli našemu hrdinovi ruku pomocnou. Jen jedna starší paní se zastavila a pomoc nabízela. Při bližším pohledu však zjistil náš rek, že ona sama by nějakou tu pomoc potřebovala, proto s díky její nabídku odmítl.

V boskovické nemocnici šrámy nazítří zrentgenovali, ošahali (křik...) a hospitalizaci vynutili. Po útrpné noci strávené na lůžku pro bezmocné bylo umožněno našemu chrabrému bojovníku se sněhem, aby se vypravil zpět domů vybaven ortézou, berlemi a povinností dodržovat klidový režim přerušovaný pouze záchodovými intermezzi.

Prognóza lékařů je však nadějná - za nějaký týden (asi tři) bude náš drakobijec uzdraven a připraven vrážet své lyže do dalších muld a při troše štěstí snad i na první metu odběhnout!!!

Popřejme brzkého uzdravení a tichou vzpomínkou uctěme památku těch, kteří se z letošní lyžovačky vrátili beze šrámů.

      


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608