Žáci dvakrát otočili zápas s Technikou

08.09.2014 07:46

V neděli 7.9.2014 zahájili dvěma zápasy sérii utkání o třetí místo v rámci JMOP také naši žáci do 12 let. Počasí bylo nádherné, diváků přišlo skoro více, než pravidelně chodí na brněnskou Zbrojovku - měli jsme se tedy nač těšit:-)

Hned v tom prvním zápasu jsme se ani neotočili a už jsme prohrávali 0:4. Nadhazovat začal (a vlastně celý zápas házel) Jakub Štreit a házel velmi, velmi dobře. Jenže naši pálkaři jakoby zapomněli, k čemu ty kovové tyčky vlastně jsou. Prostě se nedařilo a směnu za směnou se skóre neměnilo. Ve třetí směně se podařilo snížit na 1:4, ale to bylo tak vše, co jsme za první čtyři dějství dokázali. Jenže pak přišla směna čtvrtá, v níž naši borci dokázali otočit výsledek na 5:4 v náš prospěch. Sice techničtí brňané v následující směně vyrovnali, ale Adam Prudil svým odpalem do země přivezl na naši střídačku bod a tudíž vítězství v poměru 6:5.

Ve druhém utkání začal házet Adam Prudil a opět skvěle, ve čtvrté směně jej na kopci vystřídal Tomáš Potůček, neméně výborný. Ve druhé směně se Technice podařilo získat vedení 5:1, které se v následujících směnách ještě navýšilo na 7:2. Ale ani za tohoto stavu jsme nepodlehli panice a v dohrávce poslední směny, v situaci, kdy na brněnské střídačce už létaly špunty od šampaňského, se našim podařilo mohutným závěrem vyrovnat. Atmosféra byla opravdu bouřlivá a každý úspěšný počin našich byl hodnocen hlasitým skandování na našich tribunách. Adam Prudil přichází na pálku za stavu 7:7, naplněné všechny mety, jeden out. V podstatě stačí nějaký "šmudla odpal", jen aby se náš běžec doplazil na domácí metu. Jenže Adam svůj závěrečný výstup v utkání pojal grandiózně a rázným odpalem do zadního pole ukončil utkání dvěma získanými body. Vítězství 9:7 a znovu nevěřícné pohledy z brněnské střídačky. Velkou práci odvedl také, jako již tradičně, Ondřej Šebela, a to jak na "své třetí metě, tak i na pálce.

Fotogalerii z utkání si můžete prohlédnout ZDE. Díky páně Polákovi vznikly tyto obrázky, v prběhu dne dodám ještě další od pánů Grossmanna a Prudila. proto se nezapomeňte určitě večer znovu podívat!


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608