Žáci opět bodovali

23.07.2014 04:24

Žáci se dnes utkali s nebezpečnými třebičskými Nuclears a opět bodovali! Kdo si dnes vzpomene na loňskou sezónu, v které se teprve sehrávali a hledali - dnes jsou již důstojnými partnery každému soupeři.

Nuclears společně s Draky a Eagles patří podle mne k tomu nejlepšímu, co český baseball v dnešní době reprezentuje. A ono to neplatí až tak doslovo: vždyť naši žáci dokázali zvítězit jak nad Draky, tak i nad Třebíčí!

V prvním dnešním utkání se nám až tak nedařilo a prohráli jsme jej 7:19. Do druhého utkání nastoupil na nadhazovací kopec blanenský symbol spolehlivosti Adam Prudil a soupeři prakticky nic nedovolil. A když se k Adamovu výkonu přidaly také odpaly, nebylo divu, že jsme si zakrátko vypracovali dostatečný náskok, který se vyšplhal až na 18 bodů.

Za stavu 21:3 pro Olympii vystřídal Adama Štěpán Polák a utkání jsme dotáhli do vítězného konce 21:10.

Nejvíce bych chtěl vyzdvihnout výkon Adama Prudila, za výkon při nadhozu, Tomáše Potůčka, za výkon v poli. Oba tito hráči si společně s Tushim a Ondřejem Šebelou zahráli odpoledne další dvě utkání za mladší kadety - nebudu se tedy divit, když se jim o baseballu bude dnes zdát, a jen doufám, že to nebudou žádné noční můry.

Ve čtvrtek 8. května přivítají kluci brněnské Hrochy a já jim přeji dvě vítezství - už by si je za své výkony zasloužili!

Fotogalerii z utkání si můžete prohlédnout ZDE


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608