Žáci si připisují první double

23.07.2014 04:26

Naši kluci do 12 let dnes hostili brněnské Hrochy a zvítězili v obou utkáních. Po statečném výkonu jsou připsány na naše konto důležité body v boji o čelo tabulky a my držíme druhé místo!

První utkání se stalo jasnou naší záležitostí a v celku snadno jsme dokráčeli k vítězství 22:6. Výborný Adam Prudil na nadhozu, perfektní Ondřej Šebela coby catcher a dokonalý Tomáš Potůček jako dirigent vnitřního pole - to byly naše opory, na kterým jsme první výhru mohli postavit.

Ve druhém utkání začal na nadhozu Jakub Gregor a házel velmi dobře. Hroši však kladli větší a urputnější odpor nežli v úvodním mači a skóre se tak přelévalo z jedné strany na druhou. Za stavu 6:7 v náš neprospěch nastoupil na nadhoz Tomáš Potůček a výborným výkonem nepřipustil již žádnou další diskusi o osudu utkání. Skvělou pálkou jsme utkání ukončili v poměru 10:7.

Co se pálky týče, blýskl se dvěma oběhovými home-runy (tedy odpal nešle až za plot, ale pálkař oběhl všechny mety) Adam Prudil, dobře pálili vlastně skoro všichni.

V poli bylo několik chybiček, které se objevují skoro pravidelně - na nich zapracujeme a odstraníme. Nyní nás čekají závěrečná utkání základní skupiny - jednou s prvním týmem Techniky a jednou s jejich druhám týmem. Tak držme chlapcům palečky, ať nám udělají opět radost!

Obrázky z utkání si můžete prohlédnout ZDE


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608