Žáci urvali na Pipas jedno vítězství

22.07.2014 03:23

Po úspěšném vstupu do sezóny pokračují naši žáci ve sběru vítězství. V předehrávaném utkání nastoupili dnes proti nebezpečnému Pipas Brno.

V prvním zápasu skvěle začal nadhazovat Adam Prudil a zápas uzavřel Štěpán Polák, který na nadhozu velmi překvapil. Výborný výkon našich obou nadhazovačů podpořený skvělou formou na pálce byl zárodkem našeho vítězství v poměru 13:8.

Ve druhém utkání nadhazoval Jakub Štreit a opět předvedl výkon, kterým smetl před deseti dny brněnské Draky. Po Jakubovi se postavil na kopec Tomáš Potůček, který podal také dobrý výkon. Po celý zápas se vedení přelévalo z jedné strany na druhou, až nakonec se radovali brněnští v poměru 16:14.

Po odehraných čtyřech zápasech máme na svém kontě dvě vítězství a držíme pozici v horní části tabulky. Pamětníkům se zcela jistě vybaví situace loňská, kdy se žákovský tým teprve rodil a formoval - dnes jsme již postrachem každého týmu.

Příští týden přivítáme na Strawberry dalšího z favoritů - Nuclears z Třebíče. bude zapotřebí každého hlasu a každého potlesku - přijďte tedy všichni 4. května v 10 hodin (druhý zápas je naplánovaný na 12:00) křičet a fandit!

Obrázky z utkání s Pipas Brno si můžete prohlédnout ZDE


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608