2012 Skvělá zpráva pro Olympii

28.06.2012 09:59

Několikaměsíční jednání přinesla své ovoce a revoluční změnu pro náš klub!

Několik měsíců jsme to drželi pod pokličkou, několik měsíců jsme dřeli jako koně, několik měsíců jsme jednali prakticky každý den - ale podařilo se!!

Počínaje dnem 1. dubna 2013 se baseballový a softballový klub Olympia Blansko stává farmou nejslavnějšího baseballového klubu New York Yankees. Díky tomuto kroku má většina našich členů zajištěnu budoucnost - budou totiž pobírat peníze coby profesionální hráči baseballu a softballu pod vlajkou newyorských Yankeejů.

V tento okamžiku už je jasné, že na našem hřišti budou přistavěny nové tribuny a šatny, podstatně se rozšíří celé zázemí, přibudou další dvě tréninková hřiště pro baseball a jedno softballové. Umístěny by měly být na ploše stávajících hřišť fotbalových v blízkosti Strawberry Field, které se tak stane největším baseballovým svatostánkem v Evropě.

Již nyní nám američní kolegové posílají základní vstupní kapitál, který nám musí smluvně uhradit za svůj nový farmářský klub. Do několika dní přistane na letišti v Brně enkláva nejlepších trenérů z Nového Yorku, kteří se budou denně věnovat našim hráčům všech kategorií.

Tímto rozhodnutím se také přesouvá místo konání baseballového a softballového campu z Blanska na stadion New York Yankees v USA, samořejmě na náklady americké strany.

Jediné, co musíme v nejbližších dnech vyřešit, je našití loga Yankees na naše čepičky, přičemž dohoda zní, že si můžeme ponechat stávající Olympia logo. Musíme také zanést změnu názvu do registru - náš nový bude znít TJ Olympia Blansko, odštěpný závod New York Yankees.

Překonali jsme tedy pražskou a brněnskou baseballovou akademii, protože o tomto se jim může jenom snít v těch nejodvážnějších snech.


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608