Baseball U11 - infarktové odpoledne

20.05.2018 18:29 | Radka Sitarová
Infarktové odpoledne trvající více jak 4 hodiny viděli diváci v Blansku. 
První zápas Olympia Blansko vs. Hroši Brno 17:18 v prodloužení, druhý 8:6. 
Naši U11 nastoupili proti vedoucímu týmu tabulky beze strachu a s Tomem Sitarem na nadhozu.Tento borec byl základním kamenem toho, že před poslední dohrávkou soupeře vedli naši kluci 17:5. Tom udělal sám víc jak 10 strike outů. 
Bohužel však pro nás, do posledního inningu již nemohl nastoupit na nadhoz, a to se nám nakonec stalo osudným. Ostatní nadhazovači se nedokázali vyrovnat se snadnou situací, kdy soupeř už chtěl jen "nějak" dohrát utkání a vlastními obrovskými chybami jsme obdrželi 12bodů (trenéři o 100 let zestárli) a šlo se do prodloužení. V něm byla jen otázka času, kdy si Hroši doběhnou pro rozhodující bod. 
Druhý zápas proti nám nadhazovala dívka, která "vymazala" minulé Draky Brno a nikdo nám příliš nevěřil. Mladý Lukáš Kincl, který letos nadhazoval poprvé, společně s Filipem Hedlem na catcherovi, držel soupeře na uzdě. My jsme na pálce dokázali soupeře dostávat pod tlak, přinutili jsme ho několikrát chybovat a skórovali jsme. Dostali jsme se do vedení a Lukáše vystřídal David Lakota a fantasticky zápas doházel. 
Co říci závěrem. Odehráli jsme skvělých 11 směn + 1 hrůzostrašnou. Pálkovali jsme agresivně, což je velice pozitivní. 
Nadhazovači Sitar, Kincl, Lakota předvedli něco, co se v jeden den často nevidí. Po tak nepovedeném závěru prvního zápasu se takto zvednout v 11 letech je velice těžké a my to dokázali. 
Děkuji za to všem klukům. 

Richard Dvořák, trenér 

 

nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608