Muži zahájili přípravu na extraligu

19.11.2016 22:36 | Ivoš Kučera

Začátkem listopadu, po velice krátkém oddechu, zahájil v uplynulé sezoně úspěšný mužský tým Olympie přípravu na nadcházející extraligovou sezonu. Kondiční část přípravného období bude probíhat v listopadu až lednu pod odborným vedením specialistky Natalie Gorodkové. V průběhu ledna přejde tým na specializovanou baseballovou přípravu.

Současně se začátkem přípravy probíhají také změny v kádru A týmu. Z hráčů, kteří v loňském roce byli na soupisce Olympie se do přípravy bohužel již nezapojila dlouholetá opora Olympie Mirek Konvalinka, který se rozhodl přerušit svoji hráčskou kariéru a rovněž Roman Kašpárek, který ukončil aktivní kariéru, dále velký otazník visí nad Jardou Žáčkem, který počátkem roku 2017 s největší pravděpodobností podstoupí operaci zraněného ramena. Z dalších hráčů se přípravy nezapojili Martin Felkl a Michal Prudil. Jednání o posílení týmu jsou v plném proudu, zatím však bez konkrétních výsledků.

S blížícím se koncem roku nastává čas vyhlašování anket a předávání ocenění. Rovněž u A týmu Olympie proběhlo ocenění hráčů. Trenérskou cenu pro nejlepšího hráče získal po zásluze Pavel Procházka, který v baráži o extraligu a baseballovém poháru odházel neuvěřitelných 40 směn v řadě bez umožněného bodu. Cenu pro hráče s nejvýraznějším zlepšením obdržel Jakub Kostka, cenou pro hráče s nejpříkladnějším tréninkovým přístupem byl odměněn Aleš Blažek a speciální cenu trenéra získal Jarda Kříž, za svůj návrat do baseballu po neuvěřitelných 12 letech.

 


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608